Szukaj połączenia
Wylot z:
Przylot do:
Data wylotu:
Data przylotu:
Pasażerowie (maksimum 9 osób)
Loty z Warszawy do Zurychu od 299,00 zł
Polska

Wylot z:
Warszawa, Polska

Lotnisko wylotu:
Warszawa Okęcie (WAW)

Linia lotnicze:

LOT Swiss
Szwajcaria

Przylot do:
Zurych, Szwajcaria

Lotnisko przylotu:
Zurich Airport (ZRH)

Bezpośrednie loty z Warszawy do Zurichu w sezonie wiosna – lato 2017 oferują polskie linie LOT. Połączenia z Warszawy odbywają dwa razy dziennie o godz 07:40 oraz 17:00. Lot trwa 02h00m. Loty relacji Zurich-Warszawa także codziennie o godz 10:20 i 19:50. Skorzystajcie z naszej wyszukiwarki lotów do Szwajcarii. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Port lotniczy Zurych Kloten (ZRH) to międzynarodowe lotnisko znajdujące się około 13 km na północ od miasta, a zarazem największy port Szwajcarii. Posiada 2 terminale oraz 3 pasy startowe. Z jego usług korzysta ponad 100 linii lotniczych do 150 miejsc w różnych krajach.

Największe miasto Szwajcarii, światowa metropolia położona na północnym krańcu Jeziora Zuryskiego w sercu Europy. Miasto sztuki europejskiej, największy ośrodek kolejowy, miasto wielu atrakcji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zamieszkuje go ponad 380 tys mieszkańców.

Nasze propozycje lotów z Warszawy(WAW) do Zurychu(ZRH)

Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
LX 1343
LX
2017-04-27 10:40 Warszawa (WAW)
2017-04-27 12:35 Zurych (ZRH)
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
LX 1352
LX
2017-05-04 18:15 Zurych (ZRH)
2017-05-04 21:10 Warszawa (WAW)
Oferta
Cena: 834 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
LX 1343
LX
2017-04-27 10:40 Warszawa (WAW)
2017-04-27 12:35 Zurych (ZRH)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
LX 1348
LX
2017-05-04 13:05 Zurych (ZRH)
2017-05-04 15:55 Warszawa (WAW)
Oferta
Cena: 834 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
LX 1343
LX
2017-04-27 10:40 Warszawa (WAW)
2017-04-27 12:35 Zurych (ZRH)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
LX 1342
LX
2017-05-04 08:10 Zurych (ZRH)
2017-05-04 11:00 Warszawa (WAW)
Oferta
Cena: 834 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
LX 1343
LX
2017-04-27 10:40 Warszawa (WAW)
2017-04-27 12:35 Zurych (ZRH)
Przylot
Czas podróży: 3h 50m / 1 przesiadka
2017-05-04 21:30 Zurych (ZRH)
2017-05-05 02:20 Warszawa (WAW)
1
SK 610
2017-05-04 21:30 Zurych (ZRH)
2017-05-04 23:15 Kopenhaga (CPH)
SK
2
SK 2761
2017-05-05 00:00 Kopenhaga (CPH)
2017-05-05 01:20 Warszawa (WAW)
SK
Oferta
Cena: 977 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
LO 411
LO
2017-04-27 08:40 Warszawa (WAW)
2017-04-27 10:45 Zurych (ZRH)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
LO 1348
LX
2017-05-04 13:05 Zurych (ZRH)
2017-05-04 15:55 Warszawa (WAW)
Oferta
Cena: 1102 PLN
Loty Warszawa Zurych - Tanie Bilety Lotnicze